Fotoepilyator Beurer IPL 8800 (57501)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Beurer IPL 8800 |
|
Depilator współpracuje z aplikacją Beurer MyIPL.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer IPL 8800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Depilator BEURER Velvet Skin Pro IPL 8800 | 1 050 zł |
Depilator BEURER Velvet Skin Pro IPL 8800 57501 | 1 050 zł |
BEURER IPL 8800 depilator IPL do ciała, twarzy, okolic bikini i pach 1 szt | 1 838 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →