Podkaszarka Beurer HL 36 (57613)
Zdjęcia 3 |
Beurer HL 36 |
|
Elektryczna maszynka do golenia dla kobiet z powodzeniem łączy w sobie adekwatną cenę, dobre wyposażenie oraz wszechstronność wykonywania różnych zadań. Pozwala na pracę z różnymi partiami ciała dzięki obecności w opakowaniu czterech nasadek: nasadki do peelingu zrogowaciałego naskórka, dwóch nasadek trymera (4 i 8 mm) przeznaczonych specjalnie do okolic bikini oraz nasadki przesuwanej, za pomocą której przycinać włosy, golić się lub wykonywać peelingi.
Jednocześnie elastyczna głowica dopasowuje się do konturów ciała, nie pozostawiając pominiętych obszarów, a hipoalergiczna siateczka goląca zapobiega podrażnieniom skóry. Golarka Beurer HL 36 umożliwia golenie w obu kierunkach, jest wyposażona w ergonomiczny antypoślizgowy uchwyt i nie boi się wody, o czym świadczy stopień ochrony IPX7. Dzięki temu model nadaje się do golenia na mokro i na sucho, nawet pod prysznicem lub w wannie. Dodatkowo do wyboru są dwie prędkości, jasne oświetlenie LED oraz wbudowany akumulator do pracy bez przewodów i gniazdek. Miłym dodatkiem jest torba do przechowywania, szczoteczka do czyszczenia, stacja do przechowywania i ładowania oraz kabel USB-C.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Kup Beurer HL 36
Beurer HL 36 golarka elektryczna na mokro i na sucho 4 końcówki ruchoma gł | 140 zł |
Depilator BEURER HL 36 | 140 zł |
BEURER HL 36 golarka damska 1 szt. | 236 zł |