Эпилятор восковий Beurer HL 40
Фото 4 |
Beurer HL 40 |
|
У комплекті є 2 картриджа (з індикатором заповнення) з воском об'ємом 50 мл і 50 смужок для воскової епіляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer HL 40
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Beurer LR 210 Oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA H13 filtruje kurz domow | 354 zł |
Depilator BEURER HL 40 | 273 zł |
Woskownica BEURER HL 40 | 273 zł |
BEURER HL 40 Depilator woskowy | 266 zł |
Zestaw wymienny do depilatora BEURER HL 40 | 138 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →