Piła tarczowa Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42000
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42000 bez podstawystojak GTA 560 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional piła stołowa GTS 635-216 1 600 W średnica tarczy pilars | 1 461 zł |
Bosch Professional GTS 635-216 - Piła stołowa (0601B42000) | 2 081 zł |
Bosch Bosch Pilarka stołowa do drewna 1600w 216mm | 2 533 zł |
Bosch Pilarka Stołowa Do Drewna 1600W 216Mm | 1 895 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42000
Ceny na Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42000 | od 1 461 zł | 4 oferty | ||
Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42001 | od 2 064 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →