Rower elektryczny Bird Urban 1.0 28 2022
Zdjęcia 23 |
Bird Urban 1.0 28 2022 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bird Urban 1.0 28 2022
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower elektryczny BIRD Urban 1.0 M22 28 cali Niebieski | 7 500 zł |
BIRD URBAN 1.0 STARLING BLUE | 9 499 zł |
Rower elektryczny BIRD Urban 1.0 M22 28 cali Niebieski | 7 500 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →