Zestaw naczyń BergHOFF Leo Slate 3950407
Zdjęcia 10 |
BergHOFF Leo Slate 3950407 granatowy turkusowy |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BergHOFF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BergHOFF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BergHOFF Leo Slate 3950407
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków Berghoff Slate Leo 7 el. 3950407 | 699 zł |
Zestaw garnków BERGHOFF Leo Slate (7 elementów) | 550 zł |
Zestaw garnków BERGHOFF Leo Slate (7 elementów) 3950407 | 550 zł |
Modyfikacje BergHOFF Leo Slate 3950407
Ceny na BergHOFF Leo Slate 3950407 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Leo Slate 3950407 | od 550 zł | 4 oferty | ||
BergHOFF Leo Sage 3950405 | od 399 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →