Garnek BergHOFF Leo Graphite 3950491
BergHOFF Leo Graphite 3950491 |
|
Ceramiczna powłoka nieprzywierająca CeraGreen.
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BergHOFF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BergHOFF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BergHOFF Leo Graphite 3950491
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek z pokrywą Berghoff Graphite Leo 16 cm Stalowy 3950491 | 249 zł |
Garnek BERGHOFF Graphite Leo 16 cm | 260 zł |
Garnek BERGHOFF Graphite Leo 16 cm | 260 zł |
Modyfikacje BergHOFF Leo Graphite 3950491
Ceny na BergHOFF Leo Graphite 3950491 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Leo Graphite 3950491 | od 249 zł | 4 oferty | ||
BergHOFF Leo Graphite 3950492 | od 299 zł | 4 oferty | ||
BergHOFF Leo Graphite 3950493 | od 369 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →