Garnek BergHOFF Leo Graphite 3950493
BergHOFF Leo Graphite 3950493 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BergHOFF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BergHOFF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BergHOFF Leo Graphite 3950493
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek z pokrywą Berghoff Graphite Leo 24 cm Stalowy 3950493 | 369 zł |
Garnek BERGHOFF Leo Graphite 24 cm | 380 zł |
Garnek BERGHOFF Leo Graphite 24 cm | 380 zł |
Modyfikacje BergHOFF Leo Graphite 3950493
Ceny na BergHOFF Leo Graphite 3950493 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Leo Graphite 3950491 | od 249 zł | 4 oferty | ||
BergHOFF Leo Graphite 3950492 | od 299 zł | 4 oferty | ||
BergHOFF Leo Graphite 3950493 | od 369 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →