Kubek termiczny BergHOFF Leo 3950124 0.33 l
Zdjęcia 3 |
BergHOFF Leo 3950124 |
|
Możliwość picia z obu stron szyjki kubka
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BergHOFF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BergHOFF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BergHOFF Leo 3950124 0.33 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BergHOFF Leo kubek termiczny z zamknięciem na zatrzask podwójne ścianki 33 | 80 zł |
Kubek termiczny, różowy 0,33 L BergHOFF Leo | 109 zł |
BergHOFF Leo kubek termiczny ze stali nierdzewnej niebieski 330 ml 3950146 | 122 zł |
Kubek termiczny, niebieski 0,33 L BergHOFF Leo | 109 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →