Monitor BenQ Zowie XL2411K 24 " czarny (9H.LJPLB.QBE)
Wideo 15Zdjęcia 6 |
Stylowy 24-calowy monitor dla graczy, którzy preferują gry pełne akcji, które wymagają wysokich częstotliwości odświeżania i najostrzejszego obrazu szybkiego ruchu. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej roku 2020, skierowany do zwykłych graczy i aspirujących e-sportowców specjalizujących się w strzelankach wyczynowych. Kluczowe zalety tego modelu to ultraszybka matryca typu TN z czasem reakcji 1 ms oraz częstotliwością odświeżania ekranu podwyższoną do 144 Hz, co gwarantuje imponującą płynność dynamicznych scen.
Taka matryca ma zwiększoną jasność 320 cd/m², standardowy współczynnik kontrastu statycznego 1000:1 i akceptowalne kąty widzenia (170° w poziomie / 160° w pionie). Deklarowana gęstość pikseli (91 ppi) zapewnia dobrą szczegółowość, a 8-bitowa głębia kolorów (6-bit + FRC) zapewnia akceptowalną odwzorowanie kolorów. Monitor BenQ Zowie XL2411K jest wyposażony w wielofunkcyjną w pełni obrotową podstawę, która umożliwia regulację pozycji w pionie, pochylenia i obrotu (prawo-lewo od –45° do +45°). Możliwa jest również szybka zmiana orientacji ekranu z poziomej na pionową. Połączenie z komputerem osobistym, laptopem lub konsolą do gier odbywa się za pomocą portów interfejsu HDMI (2xHDMI 1.4 + HDMI 2.0) oraz Display Port 1.2. Obsługuje zastrzeżoną technologię wyostrzania DyAc i Black eQualizer.
Kup BenQ Zowie XL2411K 24 " czarny
Wszystkie ceny 15 →Benq Zowie XL2411K Monitor Czarny 24" | 908 zł |
24" BenQ ZOWIE XL2411K 144Hz - 1 ms - Monitor | 873 zł |
Monitor BENQ Zowie XL2411K 24" 1920x1080px 144Hz 1 ms | 1 011 zł |
BenQ ZOWIE XL2411K e-Sports Monitor 24" Full HD TN 144Hz 1ms Gamingowy | 999 zł |