Monitor BenQ Mobiuz EX270M 27 " czarny (9H.LLALJ.LBE)
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
BenQ Mobiuz EX270M 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ Mobiuz EX270M 27 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BenQ EX270M | 2 392 zł |
Benq Monitor 27 cali EX270M LED 1ms/20mln:1/HDMI UPBEN27LEX270M0EX270M
Zatrać się w subtelnych i realistycznych kolorach gry
Monitory gamingowe MOBIUZ zapewniają jakość, jakiej oczeku... więcejją wprawni gracze. Opatentowany przez BenQ HDRi automatycznie optymalizuje kolor i klarowność obrazu. Brak rozmywania ekranu zapewnia płynne wrażenia wizualne, zwiększając absorpcję graczy w rozgrywce, zapewniając najlepsze wrażenia z gry.
HDRi sprawia, że treści HDR są lepiej optymalizowane
HDRi automatycznie optymalizuje szczegółowość i wyrazistość kolorów ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 798 zł |
BenQ EX270M MON-LCD-BNQ-0226Wejdź w nową rzeczywistość Owiń swoje zmysły żywymi obrazami i dynamicznym dźwiękiem HDRi sprawia, że treści HDR są lepiej op... więcejtymalizowane HDRi automatycznie optymalizuje szczegółowość i wyrazistość kolorów obrazu. Poprawia kontrast, nasycając kolory i automatycznie dostosowując się do światła otoczenia, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia z gry MOBIUZ. Jedwabiście gładkie bez smużenia w szybkich akcjach Niesamowicie szybka częstotliwość odświeżania przy 240 Hz, 1 ms GTG i technologia AMD FreeSync zapewniają klarowność następnego poziomu i płynną reakcję bez łez i rozmyć. Regulacja natężenia światła Light Tuner zapewnia subtelniejsze światło i cień, podczas gdy korektor Black eQualizer odzyskuje szczegóły z nieprawidłowo wyświetlanych ciemnych fragmentów. Urzekająca wydajność dźwięku bez dodatkowych głosników Ten monitor zawiera wszystko, czego potrzebujesz do doskonałej reprodukcji dźwięku. Wbudowane głośniki i pięć wciągających trybów dźwięku zaprojektowanyc Komputronik.plZłóż skargę | 1 649 zł |
Monitor BENQ Mobiuz EX270M 27" 1920x1080px IPS 240Hz 1 msMOBIUZ EX270M wykorzystuje HDRi do optymalizacji jakości wyświetlania barw,poprawy kontrastu oraz ostrości obrazu, dzięki cze... więcejmu gry wyglądają lepiej i gracz widzi wszystkie strategicznie istotne szczegóły. Częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 1 ms w połączeniu z firmowymi funkcjami BenQ dla graczy i specjalnymi skrótami pozwalają przenieść grę na nowy poziom. Bezramkowa konstrukcja zwiększa ilość wolnego miejsca na ekranie i eliminuje odwracające uwagę krawędzie, dzięki czemu wzrok można koncentrować na akcji. Electro.plZłóż skargę | 1 649 zł |
Benq Monitor 27 cali EX270M LED 1ms/20mln:1/HDMI 128881EX270M
Zatrać się w subtelnych i realistycznych kolorach gry
HDRi sprawia, że treści HDR są lepiej optymalizowane
HDRi automatycznie optymalizuje szczegółowość i wyrazistość kolorów ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 973 zł |
pokaż 7 ofert
Seria BenQ Mobiuz (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 659 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR
od 620 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 799 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 2 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 899 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 649 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 3 009 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 2 600 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 3 336 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 2 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 200 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 8 849 zł
gamingowy, 48 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 120 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
Wideo recenzje
BenQ EX270QM 240Hz Review - ALMOST Perfect!
29 listopada 202213 014 przegląd
Michelle rocking her new BenQ MOBIUZ EX270M 240Hz IPS HDRi Gaming Monitor
22 grudnia 202216 029 przegląd
My Boss Forgot About Work Because Of This Monitor - BenQ Mobiuz EX270M
21 grudnia 202273 717 przegląd
BenQ Mobiuz EX270M: Smooth and Immersive Gaming Experience! Honest Monitor Review & Analysis
20 lipca 2023451 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 904 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 399 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 579 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland