Монітор BenQ Mobiuz EX270M 27 " чорний (9H.LLALJ.LBE)
Відео 5Фото 6 |
Закрити
Шапка
BenQ Mobiuz EX270M 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс, MPRT 1 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити BenQ Mobiuz EX270M 27 " чорний
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BenQ EX270M | 2 379 zł |
27" BenQ Mobiuz EX270M - 1 ms - MonitorMonitor LED, 27, 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz, IPS, 400 cd/m², 1000:1, HDR10, 1 ms, 2xHDMI, DisplayPort, g?o?nik(i),... щеszary metalik Proshop.plПоскаржитись | 1 928 zł |
Benq Monitor 27 cali EX270M LED 1ms/20mln:1/HDMI UPBEN27LEX270M0EX270M
Zatrać się w subtelnych i realistycznych kolorach gry
Monitory gamingowe MOBIUZ zapewniają jakość, jakiej oczeku... щеją wprawni gracze. Opatentowany przez BenQ HDRi automatycznie optymalizuje kolor i klarowność obrazu. Brak rozmywania ekranu zapewnia płynne wrażenia wizualne, zwiększając absorpcję graczy w rozgrywce, zapewniając najlepsze wrażenia z gry.
HDRi sprawia, że treści HDR są lepiej optymalizowane
HDRi automatycznie optymalizuje szczegółowość i wyrazistość kolorów ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 1 805 zł |
Monitor BENQ Mobiuz EX270M 27" 1920x1080px IPS 240Hz 1 msMOBIUZ EX270M wykorzystuje HDRi do optymalizacji jakości wyświetlania barw,poprawy kontrastu oraz ostrości obrazu, dzięki cze... щеmu gry wyglądają lepiej i gracz widzi wszystkie strategicznie istotne szczegóły. Częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 1 ms w połączeniu z firmowymi funkcjami BenQ dla graczy i specjalnymi skrótami pozwalają przenieść grę na nowy poziom. Bezramkowa konstrukcja zwiększa ilość wolnego miejsca na ekranie i eliminuje odwracające uwagę krawędzie, dzięki czemu wzrok można koncentrować na akcji. Electro.plПоскаржитись | 1 649 zł |
BenQ EX270M MON-LCD-BNQ-0226Wejdź w nową rzeczywistość Owiń swoje zmysły żywymi obrazami i dynamicznym dźwiękiem HDRi sprawia, że treści HDR są lepiej op... щеtymalizowane HDRi automatycznie optymalizuje szczegółowość i wyrazistość kolorów obrazu. Poprawia kontrast, nasycając kolory i automatycznie dostosowując się do światła otoczenia, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia z gry MOBIUZ. Jedwabiście gładkie bez smużenia w szybkich akcjach Niesamowicie szybka częstotliwość odświeżania przy 240 Hz, 1 ms GTG i technologia AMD FreeSync zapewniają klarowność następnego poziomu i płynną reakcję bez łez i rozmyć. Regulacja natężenia światła Light Tuner zapewnia subtelniejsze światło i cień, podczas gdy korektor Black eQualizer odzyskuje szczegóły z nieprawidłowo wyświetlanych ciemnych fragmentów. Urzekająca wydajność dźwięku bez dodatkowych głosników Ten monitor zawiera wszystko, czego potrzebujesz do doskonałej reprodukcji dźwięku. Wbudowane głośniki i pięć wciągających trybów dźwięku zaprojektowanyc Komputronik.plПоскаржитись | 1 649 zł |
ще 10 пропозицій
Серія BenQ Mobiuz (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 1 199 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 2 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium, HDR
від 620 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 3 599 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 2 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 2 099 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 649 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 899 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 2 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 3 021 zł
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 2 389 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 2 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 3 336 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1900 R, IPS, відгук 2 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium, HDR
від 2 200 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 8 849 zł
ігровий, 48 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 120 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
Відеоогляди
BenQ EX270QM 240Hz Review - ALMOST Perfect!
29 листопада 202213 014 переглядів
Michelle rocking her new BenQ MOBIUZ EX270M 240Hz IPS HDRi Gaming Monitor
22 грудня 202216 029 переглядів
My Boss Forgot About Work Because Of This Monitor - BenQ Mobiuz EX270M
21 грудня 202273 717 переглядів
BenQ Mobiuz EX270M: Smooth and Immersive Gaming Experience! Honest Monitor Review & Analysis
20 липня 2023433 перегляда
BenQ Mobiuz EX270M: Immerse in Gaming Excellence!
8 липня 2023249 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 1 280 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 1 886 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 399 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 979 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 729 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 199 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 199 zł
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-перемикач, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 500 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 610 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 699 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR