Fotelik rowerowy dla dzieci Bellelli Mr Fox Clamp
Zdjęcia 7 |
Bellelli Mr Fox Clamp |
|
Modyfikacja popularnego siodełka rowerowego z serii Mr Fox włoskiej marki Bellelli, przeznaczonego do montażu na bagażniku; oprócz tego na rynku dostępny jest model Standard z mocowaniem pod siodełkiem oraz uniwersalny model Standard B-Fix. Produkt polecany do spacerów z dziećmi poniżej 5 roku życia i wadze nie większej niż 22 kg. To dość prosty, ale jednocześnie wygodny model, zapewniający bezpieczną jazdę na rowerze z dzieckiem.
Plecy mają anatomicznie poprawny kształt, co zmniejsza obciążenie delikatnego kręgosłupa dziecka. Szerokie podnóżki ze specjalnymi paskami mocującymi chronią nóżki dziecka przed kontaktem z igłami; w razie potrzeby można je łatwo regulować na wysokość. Ponadto fotelik rowerowy Bellelli Mr Fox Clamp jest wyposażony w szerokie ścianki boczne, które zapewniają niezawodną ochronę w przypadku przewrócenia się pojazdu.
Trzypunktowe, regulowane szelki zapewniają, że Twoje dziecko jest bezpiecznie zablokowane w miejscu, zapobiegając samoczynnemu wypadnięciu lub wydostaniu się. Elastyczny widelec, wbudowany w oparcie samego siedziska, częściowo pochłania wibracje i wstrząsy podczas jazdy. Miękką wyściółkę na siedzisku można łatwo zdjąć, jest bezpretensjonalna w utrzymaniu i można ją prać w pralce. Oparcie posiada specjalne wgłębienie na kask, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy bez utraty komfortu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bellelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bellelli.
Kup Bellelli Mr Fox Clamp
Wszystkie ceny 16 →Bellelli SeggBici MrFox PortapWh/Red 01FXM020 01FXM00020 | 239 zł |
Bellelli, Fotelik rowerowy do bagażnika, Pepe clamp, niebieski | 179 zł |
Bellelli Mr. Fox Clamp Carrier Child Bike Seat Posrebrzany Max 22 kg Chłop | 202 zł |
b bellelli Mr Fox - Siège arrière pour vélo - pour Les Enfants jusquà 22 k | 253 zł |
b bellelli Mr Fox - tylne siedzenie rowerowe - dla dzieci do 22 kg od 3 do | 258 zł |
Modyfikacje Bellelli Mr Fox Clamp
Ceny na Bellelli Mr Fox Clamp |
---|---|---|---|---|
Bellelli Mr Fox Clamp | od 179 zł | 17 oferty | ||
Bellelli Mr Fox Standard | od 245 zł | 3 oferty | ||
Bellelli Mr Fox Standard B-Fix | od 304 zł | 2 oferty |