Fotelik rowerowy dla dzieci Bellelli Mr Fox Standard B-Fix
Zdjęcia 4 |
Bellelli Mr Fox Standard B-Fix |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bellelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bellelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bellelli Mr Fox Standard B-Fix
Ceny na Bellelli Mr Fox Standard B-Fix |
---|---|---|---|---|
Bellelli Mr Fox Clamp | od 179 zł | 17 oferty | ||
Bellelli Mr Fox Standard | od 245 zł | 3 oferty | ||
Bellelli Mr Fox Standard B-Fix | od 304 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →