Fotelik rowerowy dla dzieci Polisport Koolah FF
Polisport Koolah FF |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polisport 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polisport.
Kup Polisport Koolah FF
Wszystkie ceny 15 →705628 - wózek na krzesło Krzesło dla dzieci 705628 | 305 zł |
Polisport Fotelik Polisport KOOLAH FF szaro-kremowy mocowany do rury podsi | 249 zł |
Polisport, Fotelik rowerowy, Koolah FF, zielony, 75x40x45 cm | 223 zł |
Polisport Move Koolah Ff Rear Child Bike Seat Brązowy Max 22 kg Chłopiec | 241 zł |
Polisport Mixed Koolah 29" Jeśli jesteś dzieckiem antracytowo-kremowy W st | 298 zł |
Model z budżetowej dywizji fotelików rowerowych Polisport Koolah FF praktycznie w niczym nie ustępuje bardziej czcigodnym kolegom z warsztatu. I kosztuje mniej, co jest jednym z głównych atutów w rękawie produktu.
Wysokiej talii
Fotelik rowerowy przeznaczony jest na losy „rejestracji” za głównym siedzeniem „dwukołowego konia”. „Przytrzymuje się” do ramy roweru za pomocą zacisku rury podsiodłowej. Łączniki do tego przypadku są kompatybilne z rurami o średnicy od 28 do 40 mm. Kilka dodatkowych punktów w skarbonce modelu dodaje wysoka pozycja siedząca, która umożliwia montaż siodełka rowerowego w rowerach szosowych z kołami dużego kalibru(29 cali).
Wszystko dla wygody
Fotelik przeznaczony jest dla małych pasażerów o wadze do 22 kg. Ergonomiczny kształt siedziska, podnóżki regulowane w czterech pozycjach wysokości oraz skuteczna amortyzacja niewielkich nierówności nawierzchni drogi(ze względu na właściwości mocowania) przyczyniają się do komfortu siedzenia dziecka. Jako bonus do głównych 3-punktowych pasów bezpieczeństwa siodełko rowerowe wyposażone jest w dodatkowy pas mocowany do ramy.
Silny pracownik państwowy
Polisport Koolah FF w większości radzi sobie dobrze. Jednak w recenzjach modelu czasami pojawiają się skargi na cienki tworzywo sztuczne, a także ściskanie linek zmiany biegów i tylnego hamulca ze standardowym ustalaczem. Te problemy są rzadkie i nie wpływają na pogodę. Co więcej, praktycznie niemożliwe jest znalezienie krzesła równego pod względem zestawu parametrów w przystępnej półki cenowej.
- Regulacja odległości krzesełka od siodełka roweru