Fotelik rowerowy dla dzieci Polisport Bilby Maxi RS
Zdjęcia 5 |
Polisport Bilby Maxi RS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polisport 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polisport.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polisport Bilby Maxi RS
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polisport Leżanka na tylne siedzenie dla dzieci - czarny/szary 61005705 | 343 zł |
Fotelik Rowerowy Tylny Tył Polisport Bilby Rs Ff (Czarny/C.Szary) | 315 zł |
Polisport Move Bilby Maxi Rs Rear Child Bike Seat Beżowy Max 22 kg Chłopie | 316 zł |
Prophete Uniseks - Dzieci Bilby Rs 23 Fotelik Dziecięcy Czarny/Szary 9-23 | 315 zł |
Fotelik Rowerowy Tylny Tył Polisport Bilby Rs Ff (Kremowy/Brązowy) | 315 zł |
Polisport, Fotelik rowerowy, BILBY MAXI RS, kremowo-brązowy | 479 zł |
Fotelik Polisport Bilby Rs | 479 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →