Fotelik rowerowy dla dzieci Polisport Groovy 29
Zdjęcia 4 |
Polisport Groovy 29 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polisport 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polisport.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polisport Groovy 29
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polisport Baby Carrier Groovy 29" Candy Brown Chairs Adult Unisex Black Bl | 320 zł |
Fotelik Rowerowy Tylny Tył Polisport Groovy Eco Ff 29 (C.Brązowy/Brązowy) | 399 zł |
Polisport Move Groovy 29 Rear Child Bike Seat Pomarańczowy,Czarny Max 22 k | 213 zł |
Fotelik Rowerowy Tylny Tył Polisport Groovy Maxi Ff 29' (J.Brązowy/Czarny) | 267 zł |
Polisport Move Groovy 29´´ Bio Frame Child Bike Seat Brązowy Max 22 kg Chł | 262 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →