Дитяче велокрісло KROSS Guppy RS
Фото 28 |
KROSS Guppy RS |
|
Для комфорту дитини сидіння також оснащене підлокітниками. Система RS дозволяє нахилити спинку сидіння на 20 градусів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KROSS Guppy RS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fotelik rowerowy KROSS Guppy RS Beżowy | 300 zł |
KROSS, Fotelik rowerowy do ramy, Guppy Rs, grafitowy | 390 zł |
Fotelik rowerowy KROSS Guppy RS Szary | 300 zł |
Fotelik rowerowy KROSS Guppy RS Szary | 300 zł |
Сидение совместимо с классическими велосипедами и велосипедами, оснащенными электроприводом.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →