Дитяче велокрісло Thule Yepp 2 Maxi Rack Mounted
Фото 12 |
Thule Yepp 2 Maxi Rack Mounted |
|
Адаптер в комплект не входить
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Yepp 2 Maxi Rack Mounted
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thule Yepp 2 Maxi montowany na stojaku rower dziecięcy Alaska jeden rozmia | 640 zł |
Thule Yepp 2 Maxi Child Seat For Luggage Carrier Majolica Blue 12021202 | 587 zł |
Thule, Yepp 2 Maxi, Fotelik Rowerowy Na Bagażnik, Midnight Black | 849 zł |
Thule Yepp 2 Maxi Carrier Child Bike Seat Złocisty Max 22 kg Chłopiec | 490 zł |
Thule Yepp 2 Maxi - uchwyt do bagażnika siodełko rowerowe czarne U unisex | 639 zł |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого велокрісла Thule Yepp 2 Maxi Rack Mounted:
- За допомогою адаптера EasyFit кріпитися на багажник будь-якого розміру
РекомендуємоПорівняти в таблиці →