Дитячий велопричіп Thule Coaster XT
Фото 7 |
Thule Coaster XT |
|
Два посадкових місця. Можливість використання в якості прогулянкової коляски
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Coaster XT
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thule Coaster XT Bicycle Trailer Basil Green 10101820 | 1 752 zł |
Thule Coaster XT Black 10101810 | 1 652 zł |
Thule Coaster XT 10101806 | 1 752 zł |
Додаткові функції і можливості дитячого велокрісла Thule Coaster XT:
- Відділення для покупок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →