Дитячий велопричіп Thule Chariot Sport 2
Фото 4 |
Thule Chariot Sport 2 для двійніодномісний |
|
Два посадкових місця. Можливість використання в якості прогулянкової коляски
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Chariot Sport 2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thule Chariot Sport 2 Bike Trailer Black 10201023 | 7 122 zł |
Thule, Chariot Sport 2, Wózek Biegowy, Przyczepka Rowerowa Dla Dziecka, Mi | 6 397 zł |
Thule Sport 2 Trailer Czarny Max 44 kg Chłopiec | 5 871 zł |
Thule, Chariot Sport 2, Wózek biegowy/Przyczepka rowerowa dla dziecka, Spe | 6 397 zł |
Додаткові функції і можливості дитячого велокрісла Thule Chariot Sport 2:
- Заміна коліс на лижі
- Ручне гальмо
- Відділення для покупок
Модификації Thule Chariot Sport 2
Ціни на Thule Chariot Sport 2 |
---|---|---|---|---|
Thule Chariot Sport 2 | від 5 871 zł | 4 пропозиції | ||
Thule Chariot Sport 1 | від 5 230 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →