Дитячий велопричіп Thule Chariot Sport 1
Фото 13 |
Thule Chariot Sport 1 для двійніодномісний |
|
Можливість використання в якості прогулянкової коляски
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Chariot Sport 1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thule 872299048649 Przyczepka dla Dziecka Czarny do 34 kg 0872299048649 | 5 230 zł |
Thule Chariot Sport Bike Trailer Black 10201021 | 6 422 zł |
Thule, Chariot Sport 1, Wózek biegowy/Przyczepka rowerowa dla dziecka, Spe | 5 757 zł |
Thule Chariot Sport Bike Trailer Yellow 10201022 | 6 422 zł |
Thule, Chariot Sport 1, Wózek biegowy/Przyczepka rowerowa dla dziecka, Mid | 5 757 zł |
Додаткові функції і можливості дитячого велокрісла Thule Chariot Sport 1:
- Заміна коліс на лижі
- Ручне гальмо
- Відділення для покупок
Модификації Thule Chariot Sport 1
Ціни на Thule Chariot Sport 1 |
---|---|---|---|---|
Thule Chariot Sport 2 | від 5 871 zł | 4 пропозиції | ||
Thule Chariot Sport 1 | від 5 230 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →