Дитячий велопричіп Burley Honey Bee
Відео 6Фото 8 |
Burley Honey Bee |
|
Модель випускається у двох варіантах з одним або двома посадковими місцями
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Burley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Burley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Burley Honey Bee
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przyczepka dziecięca Burley Honey Bee - czerwona, podwójna | 1 980 zł |
Przyczepka rowerowa dla dzieci Burley Honey Bee Double 949211 red - | 2 299 zł |
Przyczepka rowerowa Burley Honey Bee Uniwersalny | 2 299 zł |
Burley, przyczepka rowerowa, Honey Bee, czerwona | 1 799 zł |
Przyczepka dziecięca Burley Honey Bee czerwona | 1 980 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →