Дитячий велопричіп Burley Bee (946207)
Відео 10Фото 4 |
Burley Bee |
|
Модель випускається у двох варіантах з одним або двома посадковими місцями
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Burley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Burley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Burley Bee
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przyczepka rowerowa BURLEY Bee Double Żółty | 1 840 zł |
Przyczepka dziecięca Burley Bee Single | 1 620 zł |
Burley Bee Bicycle Trailer for Children - Single 946208 | 1 478 zł |
Przyczepka rowerowa dla dzieci Burley Bee Double 946206 yellow | 1 800 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →