Дитяче велокрісло Bellelli B-One Clamp
Фото 4 |
Bellelli B-One Clamp на багажникпід сідло |
|
Відносно недороге крісло з кріпленням на багажник, призначене для дітей у віці до 4-5 років і вагою не більше 22 кг Модель виготовлена з полегшеного екологічно чистого пластику, який абсолютно не вибагливий у догляді, що спрощує зберігання і підтримку виробу в чистоті. Вентильована спинка забезпечує хорошу повітряну циркуляцію і не створює для маленького пасажира дискомфорту під час прогулянок в теплу пору року.
Подплечники і підкладка на сидінні знімних, завдяки чому вони легко стираються і підтримуються в чистоті. Дитяче велокрісло Bellelli B-One Clamp обладнаний трьохточковими ременями безпеки, які забезпечують надійну фіксацію дитини, а також не дадуть змогу йому впасти під час маневрів або гальмування. Регульовані підніжки дають змогу адаптувати сидіння під зріст малюка, а додаткові ремінці на них утримають ніжки малюка в зручному положенні, не допускаючи їх контакту з колесами. Саме сидіння має анатомічно правильну форму, що знижує навантаження на хребет, а також має додаткову виїмку для зручного розташування шолома.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bellelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bellelli.
Купити Bellelli B-One Clamp
Усі ціни 13 →SEGGIOL BEL POST B-ONE PORTAPACCO BEIGE 01B1M00025 | 216 zł |
Bellelli Fotelik Rowerowy Bellelli B-1 CLAMP mocowany na bagażnik srebrny | 218 zł |
Fotelik Bellelli B-One Clamp szary | 219 zł |
Fotelik Rowerowy Bellelli B-One Clamp | 269 zł |
Bellelli Maxi City Urban B1 Clamp Rear Child Bike Seat Czarny Max 22 kg Ch | 182 zł |
Модификації Bellelli B-One Clamp
Ціни на Bellelli B-One Clamp |
---|---|---|---|---|
Bellelli B-One Clamp | від 149 zł | 15 пропозицій | ||
Bellelli B-One Standard | від 202 zł | 19 пропозицій |