Дитяче велокрісло Polisport Koolah RMS
Polisport Koolah RMS легке |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polisport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polisport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polisport Koolah RMS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Polisport Fotelik Polisport KOOLAH RMS szaro-srebrny mocowanyna bagażnik | 200 zł |
Polisport, Fotelik rowerowy na bagażnik, Koolah RMS, grafitowy, 26'-29' | 189 zł |
Polisport, Fotelik rowerowy na bagażnik, Koolah RMS, zielony, 26'-29' | 189 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →