Fotelik rowerowy dla dzieci Polisport Koolah RMS
Polisport Koolah RMS lekki |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polisport 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polisport.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polisport Koolah RMS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polisport Fotelik Polisport KOOLAH RMS szaro-srebrny mocowanyna bagażnik | 200 zł |
Polisport, Fotelik rowerowy na bagażnik, Koolah RMS, grafitowy, 26'-29' | 189 zł |
Polisport, Fotelik rowerowy na bagażnik, Koolah RMS, zielony, 26'-29' | 189 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →