Дитяче велокрісло Polisport Koolah CFS
Polisport Koolah CFS легке |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polisport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polisport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polisport Koolah CFS
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Polisport KOOLAH CFS Fotelik dziecięcy unisex-dla dorosłych antracytowo-sz | 216 zł |
Polisport Fotelik Polisport KOOLAH CFS mocowany na bagażnik-brązowo-zielon | 249 zł |
Fotelik Rowerowy Na Bagażnik Polisport Koolah Cfs (Brązowy/Zielony) | 299 zł |
Polisport Move Koolah Cfs Rear Child Bike Seat Brązowy Max 22 kg Chłopiec | 177 zł |
Fotelik Rowerowy Na Bagażnik Polisport Koolah Cfs (C.Szary/Kremowy) | 225 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості дитячого велокрісла Polisport Koolah CFS:
- Регулювання відстані крісла від сидіння велосипеда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →