Дитяче велокрісло Bobike Classic Junior
Bobike Classic Junior |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bobike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bobike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bobike Classic Junior
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bobike Portabebe Junior Classic Plus Al Portabultos Marron 5604415123757 | 377 zł |
Bobike Junior Plus Classic Urban 8010500005 | 430 zł |
Bobike, Fotelik rowerowy na tył, Junior Classic Plus, 5-10 lat model 2022r | 459 zł |
Bobike Junior Classic Plus Rear Child Bike Seat Czarny Max 35 kg Chłopiec | 374 zł |
Bobike Junior Classic Plus Rear Child Bike Seat Brązowy Max 35 kg Chłopiec | 392 zł |
Додаткові функції і можливості дитячого велокрісла Bobike Classic Junior:
- Складана спинка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →