Дитяче велокрісло Bobike Go Frame
Фото 5 |
Bobike Go Frame на багажникпід сідло |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bobike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bobike.
Купити Bobike Go Frame
Усі ціни 14 →BOBIKE 8012400001 - przednie siedzenie rowerowe GO Maxi do rowerów z kołam | 492 zł |
Bobike Go Maxi Grey 8012400005 | 391 zł |
Bobike, fotelik rowerowy do ramy, Go 1P, beżowy | 399 zł |
Bobike Go Rs Frame Child Bike Seat Posrebrzany Max 22 kg Chłopiec | 429 zł |
BOBIKE 8012700005 - tylna kanapa rowerowa dla dzieci z systemem nachylenia | 540 zł |
Велосидіння марки Bobike мешкають переважно в "кам'яних джунглях". Вони добре пристосовані під міський ритм спільних поїздок з діточками і надають високий рівень безпеки маленьким пасажирам велосипеда.
Фіксація за підсідельну трубу
Єдино вірний варіант установки крісла передбачає "прив'язку" до підсідельної труби діаметром від 28 до 40 мм. для цих цілей використовується швидкоз'ємне кріплення Click & Go, затягується комплектним шестигранником. Для вільного розміщення дитячому Велосидіння необхідно близько 10 см запасу підсідельної труби по висоті. На байки з задньою амортизацією Bobike Go Frame не стає.
Сильні якості
Модель може похвалитися міцною двостінною конструкцією, великим підголовником, гнучкими регулюваннями виносу пристяжних ременів і висоти розміщення підніжок. Сидіння виробу встеляє підкладка з водовідштовхувального матеріалу, а ремені безпеки крісла оснащені м'якими протиковзкими накладками.
Всі віки покірні
Видимість крісла в темну пору доби покращує вбудований світловідбивач з боку "спини". У ньому буде однаково зручно і дитині 9 місяців з народження, і майже що школяреві — модель справляється з навантаженням до 22 кг, що відповідає приблизно 6-річному віку маленького пасажира. Вага байка крісло ускладнює на 5.1 кг.
- Світловідбивачі
Модификації Bobike Go Frame
Ціни на Bobike Go Frame |
---|---|---|---|---|
Bobike Go Carrier | від 307 zł | 7 пропозицій | ||
Bobike Go Frame | від 301 zł | 17 пропозицій |