Дитяче велокрісло Bobike One Maxi 1P
Фото 9 |
Bobike One Maxi 1P на багажникпід сідло |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bobike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bobike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bobike One Maxi 1P
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BOBIKE 8012200003 - Fotelik samochodowy ONE MAXI z systemem IP&E-BD dla ro | 680 zł |
BoBike One ECO maxi Black child seat 8012200016 | 483 zł |
Bobike, fotelik rowerowy, one maxi 1P-E BD, brązowy | 489 zł |
Bobike One Maxi E-bd Rear Child Bike Seat Czarny Max 22 kg Chłopiec | 442 zł |
Bobike One Maxi E-bd Rear Child Bike Seat Żółty Max 22 kg Chłopiec | 435 zł |
Модификації Bobike One Maxi 1P
Ціни на Bobike One Maxi 1P |
---|---|---|---|---|
Bobike One Maxi | від 344 zł | 28 пропозицій | ||
Bobike One Maxi 1P | від 435 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →