Fotelik rowerowy dla dzieci Polisport Koolah CFS
Polisport Koolah CFS lekki |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polisport 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polisport.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polisport Koolah CFS
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polisport KOOLAH CFS Fotelik dziecięcy unisex-dla dorosłych antracytowo-sz | 216 zł |
Polisport Fotelik Polisport KOOLAH CFS mocowany na bagażnik-brązowo-zielon | 249 zł |
Fotelik Rowerowy Na Bagażnik Polisport Koolah Cfs (Brązowy/Zielony) | 299 zł |
Polisport Move Koolah Cfs Rear Child Bike Seat Brązowy Max 22 kg Chłopiec | 177 zł |
Fotelik Rowerowy Na Bagażnik Polisport Koolah Cfs (C.Szary/Kremowy) | 225 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika rowerowego dla dzieci Polisport Koolah CFS:
- Regulacja odległości krzesełka od siodełka roweru
PolecamyPorównaj w tabeli →