Fotelik rowerowy dla dzieci Bellelli Lotus Clamp
Zdjęcia 5 |
Bellelli Lotus Clamp na bagażnikna sztycę / na kierownicę |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bellelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bellelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bellelli Lotus Clamp
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bellelli Lotus Clamp chłopcy Nero Night Black Fissaggio al portapacchi 307 | 259 zł |
BELLELLI Lotus Clamp fotelik rowerowy na bagażnik | 259 zł |
Bellelli Lotus Clamp Rack System Rear Child Bike Seat Żółty Max 22 kg Chło | 240 zł |
Bellelli Lotus Clamp fotelik dziecięcy z tyłu dla dzieci jasnoniebieski mo | 259 zł |
Bellelli Lotus Clamp fotelik dziecięcy z tyłu dla dzieci żółty mocowanie n | 280 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika rowerowego dla dzieci Bellelli Lotus Clamp:
- Reflektory
Modyfikacje Bellelli Lotus Clamp
Ceny na Bellelli Lotus Clamp |
---|---|---|---|---|
Bellelli Lotus Clamp | od 240 zł | 8 oferty | ||
Bellelli Lotus Standard B-Fix | od 266 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →