Fotelik rowerowy dla dzieci Bellelli Tiger Relax B-Fix
Zdjęcia 4 |
Bellelli Tiger Relax B-Fix na sztycęna sztycę / na kierownicę |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bellelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bellelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bellelli Tiger Relax B-Fix
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fotelik Rowerowy Bellelli Tiger Relax Mocowany Do Ramy, Odchylany - Bubble | 429 zł |
Bellelli Tiger B-fix Frame Child Bike Seat Złocisty Max 22 kg Chłopiec | 359 zł |
BELLELLI Tiger relax fotelik rowerowy odchylany | 429 zł |
Modyfikacje Bellelli Tiger Relax B-Fix
Ceny na Bellelli Tiger Relax B-Fix |
---|---|---|---|---|
Bellelli Tiger Relax | od 205 zł | 10 oferty | ||
Bellelli Tiger Relax B-Fix | od 359 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →