Płyta grzewcza Beko HIC 64400 czarny
Beko HIC 64400 czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko HIC 64400 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beko HIC 64400 E Wbudowany Ceramiczna Czarny płyta kuchenna - Płyta Wbudow | 1 129 zł |
BEKO Płyta ceramiczna BEKO HIC 64400 E Czarny | 869 zł |
Płyta ceramiczna Beko HIC 64400 E 7756287601 | 769 zł |
Beko HIC64400E AGDZ-PLG-BEK-070 | 769 zł |
Płyta ceramiczna BEKO HIC 64400 E | 899 zł |
Płyta ceramiczna Beko HIC64400E I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 829 zł |
Płyta ceramiczna do zabudowy Beko HIC64400E | 808 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości płyty grzewczej Beko HIC 64400:
- Wyświetlacz cyfrowy
- Automatyzacja gotowania
PolecamyPorównaj w tabeli →