Wentylator be quiet! Pure Wings 2 PWM 140 (BL040)
Zdjęcia 3 |
Duży, niskoobrotowy, cichy wentylator 140 mm PWM ze standardowym 4-pinowym złączem płyty głównej. Pozycjonowany jest jako produkt z górnej części średniej kategorii cenowej, nastawiony na zastosowanie w obudowach komputerowych i dużych dwusekcyjnych chłodzeniach procesorów typu tower. Od modeli innych producentów różni się oryginalnym wyglądem zewnętrznym, zastosowaniem zaawansowanych łożysk ślizgowych z gwintem śrubowym oraz specjalnym kształtem łopatek, co pozwala uzyskać bardziej wydajny skupiony przepływ powietrza, który nie generuje znacznego hałasu.
Deklarowany poziom komfortu akustycznego be quiet! Pure Wings 2 PWM 140 można nazwać doskonałym, hałas nie przekracza 20 dB przy maksymalnej prędkości obrotowej łopatek 1000 obr./min. W tym trybie wentylator dostarcza do 1,73 m³ powietrza na minutę. Deklarowany przez producenta zasób urządzenia to 80 000 godzin i jest to ponad 9 lat ciągłej pracy, co w zupełności wystarcza do użytku domowego. Sterowanie PWM umożliwia kompatybilnym kontrolerom (w tym używanym na płytach głównych) elastyczną regulację prędkości wirnika i poziomu hałasu. Dzięki temu systemowi sterowania odpowiednio skonfigurowana płyta główna będzie mogła samodzielnie zwiększać prędkości w razie potrzeby lub je zmniejszać, aby zapewnić cichą pracę systemu.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Kup be quiet! Pure Wings 2 PWM 140
Wentylator BE QUIET! Pure Wings 2 | 55 zł |
Wentylator BE QUIET! Pure Wings 2 | 67 zł |
Wentylator BE QUIET! Pure Wings 2 BL040 | 55 zł |
Modyfikacje be quiet! Pure Wings 2 PWM 140
Ceny na be quiet! Pure Wings 2 PWM 140 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Wings 2 PWM 80 | od 33 zł | 20 oferty | ||
be quiet! Pure Wings 2 PWM 92 | od 58 zł | 4 oferty | ||
be quiet! Pure Wings 2 PWM 140 | od 55 zł | 3 oferty |