Dron Autel Evo Nano Plus Premium Bundle
Wideo 25Zdjęcia 13 |
Autel Evo Nano Plus Premium Bundle
podstawowyPremium Bundle
Lot:do 28 min, zasięg 16.8 km, prędkość 47 km/h
Nagrywanie wideo:1920x1080 px 60 kl./s, 3840x2160 px 30 kl./s, 2720x1530 px 30 kl./s
Aparat:wbudowana, gimbal do stabilizacji
Wymiary:325x260x55 mm, składany
Waga:249 g
Maksymalna odległość lotu to 16,8 km. Wysokościomierz ultradźwiękowy. Maksymalny bitrate wideo to 100 Mb/s. Szybkość transmisji Wi-Fi - 20 MB/s. Aplikacja na smartfona - Autel Sky. Zoom cyfrowy 16x. Różni się od standardowej wersji ulepszonym aparatem.
Nie ma wbudowanej pamięci. Klasa odporności na wiatr 5. Różni się od wersji Premium w zestawie (Premium zawiera zasilacz, dwie dodatkowe baterie, ładowarkę uniwersalną na 3 baterie, torbę transportową i uchwyt na śrubki).
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Evo Nano Plus Premium Bundle
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Autel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Autel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Autel Evo Nano Plus Premium Bundle
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dron AUTEL ROBOTICS Evo Nano+ Premium Szary | 4 799 zł |
Autel EVO Nano+ Premium | 3 079 zł |
Dron AUTEL ROBOTICS Evo Nano+ Premium Pomarańczowy 102000767 | 3 079 zł |
Autel EVO Nano+ Premium | 4 799 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Autel Evo Nano Plus Premium Bundle
Ceny na Autel Evo Nano Plus Premium Bundle |
---|---|---|---|---|
Autel Evo Nano Plus | od 2 999 zł | 8 oferty | ||
Autel Evo Nano Plus Premium Bundle | od 3 079 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →