Laptop Asus Zenbook Pro 16X OLED UX7602BZ [UX7602BZ-MY005X]
Zdjęcia 21 | od 13 999 do 20 000 zł Porównaj ceny 4 →2023 rokZenBook Pro/Duo (mocne)wydajnypojemna bateriaOLED120 Hzekran dotykowyDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6ECyberpank 2077markowe głośnikipodświetlenieczytnik linii papilarnychFaceIDdobry DCI-P3 Wyświetlacz:16 ", 3200x2000 (16:10) Procesor:Core i9, 13905H, 1.9 GHz Karta graficzna:RTX 4080 Pamięć RAM:32 GB Dysk:SSD M.2, 2048 GB System operacyjny:Windows 11 Pro Waga laptopa:2.4 kg |
Modyfikacje Asus Zenbook Pro 16X OLED UX7602BZ 1
Dane techniczne
Asus Zenbook Pro 16X OLED UX7602BZ [UX7602BZ-MY005X] |
|
Dodatkowe czujniki laptopa: czujnik RGB do kontroli temperatury barwowej, czujnik ToF.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Asus Zenbook Pro 16X OLED UX7602BZ [UX7602BZ-MY005X]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop ASUS ZenBook Pro 16X UX7602BZ-MY005X 16" OLED i9-13905H 32GB RAM 2T | 20 000 zł |
ASUS ZenBook Pro 16X UX7602BZ i9-13905H/32GB/2TB/RTX4080/W11P Dotyk OLED | 13 999 zł |
ASUS ZenBook Pro 16X UX7602BZ i9-13905H/32GB/2TB/RTX4080/W11P Dotyk OLED 3 | 14 199 zł |
Zamknij
Polecamy