Laptop Asus Vivobook S 14 Flip OLED TN3402YA [TN3402YA-KN052W]
Zdjęcia 61 | od 3 999 do 4 461 zł Porównaj ceny 4 →2023 rokVivoBook S (średnia klasa)konwertowalny 360°OLED90 Hzekran dotykowyDDR5SSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowaniemarkowe głośnikipodświetlenieczytnik linii papilarnychdobry sRGBdobry DCI-P3brak możliwości rozbudowy pamięci RAM Wyświetlacz:14 ", 2880x1800 (16:10) Procesor:Ryzen 5, 7530U, 2 GHz Karta graficzna:Vega 7 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:1.5 kg |
Modyfikacje Asus Vivobook S 14 Flip OLED TN3402YA 1
Dane techniczne
Asus Vivobook S 14 Flip OLED TN3402YA [TN3402YA-KN052W] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Asus Vivobook S 14 Flip OLED TN3402YA [TN3402YA-KN052W]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Vivobook S14 Flip OLED TN3402YA-KN052W - R5-7530U | 14'' | Dotyk | 2, | 4 299 zł |
Laptop Asus Laptop ASUS Vivobook S14 Flip OLED TN3402YA-KN052W - R5-7530U | 4 461 zł |
ASUS Vivobook S14 Flip R5-7530U/16GB/512/Win11 OLED 90Hz - darmowy odbiór | 3 999 zł |
ASUS Vivobook S14 Flip R5-7530U/24GB/512/Win11 OLED 90Hz - darmowy odbiór | 4 199 zł |
Zamknij
Polecamy