Ноутбук Asus Vivobook S 14 Flip OLED TN3402YA [TN3402YA-KN052W]
Фото 61 | від 3 999 до 4 461 zł Порівняти ціни 4 →2023 рікVivoBook S (середній клас)трансформер 360°OLED90 Гцсенсорний екранDDR5SSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкабрендова акустикапідсвічуваннясканер відбитківхороший sRGBхороший DCI-P3без апгрейду ОЗП Дисплей:14 ", 2880x1800 (16:10) Процесор:Ryzen 5, 7530U, 2 ГГц Відеокарта:Vega 7 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.5 кг |
Модифікації Asus Vivobook S 14 Flip OLED TN3402YA 1
Характеристики
Asus Vivobook S 14 Flip OLED TN3402YA [TN3402YA-KN052W] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Vivobook S 14 Flip OLED TN3402YA [TN3402YA-KN052W]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Vivobook S14 Flip OLED TN3402YA-KN052W - R5-7530U | 14'' | Dotyk | 2, | 4 299 zł |
Laptop Asus Laptop ASUS Vivobook S14 Flip OLED TN3402YA-KN052W - R5-7530U | 4 461 zł |
ASUS Vivobook S14 Flip R5-7530U/16GB/512/Win11 OLED 90Hz - darmowy odbiór | 3 999 zł |
ASUS Vivobook S14 Flip R5-7530U/24GB/512/Win11 OLED 90Hz - darmowy odbiór | 4 199 zł |
Закрити
Рекомендуємо