Płyta główna Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4
Wideo 11Zdjęcia 9 |
Kompaktowa płyta główna 2022 micro-ATX zaprojektowana z myślą o kompaktowych grach. Model należy do klasy średniej i należy do linii Asus TUF (The Ultimate Force), z których wszystkie przechodzą dokładne testy fabryczne i są przeznaczone do długotrwałej eksploatacji. Wyposażony w niezawodny 11-fazowy podsystem zasilania z radiatorem VRM, który gwarantuje stabilność referencyjną podczas wszelkich wymagających zadań, w tym gier w wysokiej rozdzielczości, renderowania wideo i kompilacji.
Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 jest oparty na chipsecie Intel B660 klasy średniej i jest wyposażony w gniazdo procesora LGA 1700, które jest zaprojektowane do pracy w parze z procesorami Intel Core, Pentium Gold lub Celeron 12. generacji. Na podstawie tej płyty można zbudować imponujący komputer do gier lub pracy ze 128 GB pamięci RAM DDR4 (maksymalna częstotliwość 5333 MHz), kilkoma dyskami SSD M.2 i czterema dyskami SATA3. W przeciwieństwie do płyt głównych TUF poprzedniej generacji, obsługuje szybki interfejs PCI-E piątej generacji. Dzięki 2,5-gigabitowemu kontrolerowi LAN firmy Realtek oraz modułom bezprzewodowym Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) i Bluetooth v 5.2, ta płyta z łatwością radzi sobie z dużym ruchem sieciowym.
Kup Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4
Wszystkie ceny 6 →ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 P?yta g?ówna - Intel B660 - Intel LGA17 | 741 zł |
Płyta główna Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 | 834 zł |
ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 DDR4 | 839 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Płyta główna ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 - PACZ | 835 zł |
Płyta główna Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 | 830 zł |
Modyfikacje Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4
Ceny na Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4 | od 799 zł | 7 oferty | ||
Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 | od 741 zł | 6 oferty | ||
Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI | od 836 zł | 6 oferty |