Smartfon gamingowy Asus ROG Phone 5s 512 GB / 12 GB
Wideo 21Zdjęcia 17 |
Asus ROG Phone 5s 512 GB / 12 GB
2021 rokROGgamingowy144 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniebypass chargestereoUSB C 3 fastUFS 3.1Wi-Fi 6E
Wyświetlacz:6.78 ", 2448х1080, 395 ppi, 144 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 888+ 5G
Aparat:3 moduły, 64 MP, + 13 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:6000 mAh
Waga:238 g
Dwa złącza USB C (drugie z boku, na akcesoria). Głośniki stereo. Tylny panel jest podświetlony.
Różnice w stosunku do ROG Phone 5 w procesorze, dodatkowo częstotliwość wyświetlania 90 Hz (60, 90, 120, 144 Hz do wyboru). Obsługa wirtualnej pamięci RAM (do 6 GB). Oba modele nie mają ochrony przed kurzem i wilgocią. Jest DAC.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Asus ROG (gamingowe)
od 4 855 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP58, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 423 zł
do streamowania, Full HD (1080p), ustawianie ostrości automatyczne, redukcja szumów, tryb nocny, możliwość przymocowania do monitora
od 4 445 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5500 mAh, 225 g
od 2 699 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 2 599 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9000+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 3 961 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 246 g
od 4 738 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 246 g
od 7 099 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 1024 GB, RAM 24 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP58, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 3 136 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 6 399 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 18 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 3 450 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Dimensity 9000+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 247 g
od 4 000 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 4 500 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 2 899 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 4 600 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 238 g
Wideo recenzje
Telefon gamingowy - Asus ROG Phone 5s
9 października 202328 159 przegląd
W co można grać na gamingowym telefonie? Test ASUS ROG Phone 5S
13 listopada 20217 499 przegląd
Asus ROG Phone 5s Unboxing &First Look ⚡Crazy Fast Gaming Phone// Shikari gamer ff
9 czerwca 2022185 przegląd
Asus ROG Phone 5s Unboxing|snapdragon 888+ and 16gb Ram
23 marca 2022326 przegląd
Asus Rog phone 5s pro review#rogphone #gamingphone
7 września 2021304 przegląd
iQOO 9 SE 5G Vs Asus ROG Phone 5s 5G | Asus ROG Phone 5s 5G Vs iQOO 9 SE 5G
1 września 2022262 przegląd
Asus Rog Phone 5s Pro Unboxing & Hands On Review #Shorts
19 sierpnia 2021661 przegląd
Asus ROG Phone 5s 5G Vs Vivo V23 Pro 5G - Full Comparison [Full Specifications]
17 lutego 2022727 przegląd
ASUS ROG PHONE 5S 16GB/256GB 144Hz COD Mobile Swords and Stones 90 fps 4K Resolution gameplay
16 marca 2022201 przegląd
Samsung Galaxy S21 5G Vs Asus ROG Phone 5s 5G - Full Comparison [Full Specifications]
17 lutego 2022446 przegląd
Does ASUS ROG Phone 5s Have a Headphone Jack? Let's Find Out!
12 kwietnia 2022763 przegląd
Asus ROG Phone 5s vs ZTE nubia Red Magic 6s Pro - Find The Best Phone
15 grudnia 2021497 przegląd
ASUS ROG Phone 5S Pro Hasta 18GB RAM + 512GB Memoria Interna
23 września 2021124 przegląd
Asus ROG Phone 5S - GENSHIN IMPACT | ❗️ 144Hz AMOLED Display ❗️ | 12GB RAM
14 kwietnia 2022770 przegląd
Unboxing ASUS ROG Phone 5S - Quick Review | What's inside ASUS box
18 grudnia 20211 832 przegląd
Asus ROG Phone 5S Pro review, a solid gaming experience and long battery life
14 czerwca 2022228 przegląd
Asus ROG Phone 5s Pro ⚡⚡ with Specification | #rog5spro #rog5s #rog5sspec #gadgetscomapre
24 sierpnia 2021363 przegląd
How to Turn Off Fast Charging on ASUS ROG Phone 5s
11 kwietnia 20222 096 przegląd
Asus ROG Phone 5s Pro Vs Black Shark 4 Pro || Specs Comparison
18 sierpnia 2021639 przegląd
How to Check Battery Health on Asus Rog Phone 5s – Ampere App
5 lutego 20223 570 przegląd
How to Take Screenshot in ASUS Rog Phone 5S? Capture Screen in ROG Phone 5S
11 grudnia 2021584 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 500 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g