Smartfon gamingowy Asus ROG Phone 6D Ultimate 512 GB / 16 GB
Wideo 13Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Asus ROG Phone 6D Ultimate 512 GB / 16 GB
2022 rokROGgamingowy165 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniebypass chargestereoUSB C 3 fastUFS 3.1Wi-Fi 6E
Wyświetlacz:6.78 ", 2448х1080, 395 ppi, 165 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 16 GB
Procesor:Dimensity 9000+
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 13 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:6000 mAh
Waga:247 g
Dwa złącza USB C (drugie z boku na akcesoria). Głośniki stereo. Tylny panel jest podświetlany.
Brak ochrony przed kurzem i wilgocią.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Phone 6D Ultimate 512 GB / 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG Phone 6D Ultimate 16G/512G AI2203-3E008EU | 3 450 zł |
Smartfon Asus ROG Phone 6D Ultimate 5G 16/512GB Szary (ASROGPH6DU-G) | 3 632 zł |
Smartfon Asus Rog Phone 6D, 5G, 16/512 GB, szaryAsus ROG Phone 6D 5G 12/256GB Space Gray Przygotuj się na telefon ROG Phone 6D Ultimate, który zapewnia niezrównaną wydajność... więcejnajnowszego procesora MediaTek ... EmpikZłóż skargę | 3 632 zł |
Asus ROG Phone 6D Ultimate 16/512GB SzaryPrzegrzewanie się smartfona i utrata wydajności to już przeszłość. ASUS ROG Phone 6D Ultimate... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 626 zł |
ASUS ROG Phone 6D Ultimate Gaming Phone 16 GB RAM 512 GB pamięci - szary AMediaTek Dimensity 9000+ (4 nm)
16 GB pamięci RAM / 512 GB eMMC
Tylna kamera 50 MP + przednia kamera 12 MP
Android 12 Amazon.plZłóż skargę | 4 899 zł |
Seria Asus ROG (gamingowe)
od 4 855 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP58, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 323 zł
do streamowania, Full HD (1080p), ustawianie ostrości automatyczne, redukcja szumów, tryb nocny, możliwość przymocowania do monitora
od 4 445 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5500 mAh, 225 g
od 2 699 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 2 599 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9000+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 3 961 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 246 g
od 4 738 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 246 g
od 7 099 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 1024 GB, RAM 24 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP58, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 3 136 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 6 399 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 18 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 3 450 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Dimensity 9000+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 247 g
od 4 000 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 4 500 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 2 899 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 4 600 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 238 g
Wideo recenzje
NAJMOCNIEJSZY SMARTFON na ŚWIECIE ( ROG Phone 6D Ultimate )
7 listopada 20227 079 przegląd
Asus Rog Phone Dimensity Ultimate ( Rog 6D ultimate ) trên tay , chuẩn bị mở hộp
12 października 2022765 przegląd
ASUS ROG PHONE 6D ULTIMATE VS ASUS ROG PHONE 6 BATMAN FULL SPECIFICATIONS COMPARISON
12 października 2022204 przegląd
Asus ROG Phone 7 Ultimate Vs Asus ROG Phone 6D Ultimate Vs Asus ROG Phone 5 Ultimate || Comparison |
3 lipca 2023233 przegląd
The World’s Most Powerful Gaming Phone | ASUS ROG Phone 6D Ultimate #shorts
22 września 20221 627 przegląd
How to Install Fortnite on ASUS ROG Phone 6D Ultimate?
25 maja 2023292 przegląd
How to Check if my ASUS ROG Phone 6D Ultimate is not FAKE?
25 maja 20231 204 przegląd
ASUS ROG PHONE 7 ULTIMATE VS ASUS ROG PHONE 6D ULTIMATE FULL SPECIFICATIONS COMPARISON
22 kwietnia 2023354 przegląd
The Asus ROG Phone 6D Ultimate Review: The Most Powerful Phone on the Market!
26 września 2022575 przegląd
ROG Phone 6D Ultimate - Unboxing The Ultimate
18 listopada 20221 688 przegląd
8K 4320p 24fps (main camera) - Asus ROG Phone 6D Ultimate
20 września 2022516 przegląd
Asus ROG Phone 6D Ultimate Smart Review
23 października 2022408 przegląd
Nubia Red Magic 8 Pro 5G vs Asus ROG Phone 6D Ultimate #tech #asus #rog
18 stycznia 20231 372 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 699 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 3 961 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 246 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g