Smartfon gamingowy Asus ROG Phone 7 512 GB / 16 GB
Wideo 3Zdjęcia 17 |
Asus ROG Phone 7 512 GB / 16 GB
256 GB / 12 GB512 GB / 16 GB
2023 rokROGgamingowyflagowiecdobry dźwięk165 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniebypass chargestereoHi-ResUFS 4.0Wi-Fi 7
Wyświetlacz:6.78 ", 2448х1080, 395 ppi, 165 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 16 GB
Procesor:Snapdragon 8 Gen 2
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 13 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:6000 mAh
Waga:246 g
3 mikrofony z technologią ASUS Noise Reduction. Symetryczne 5-magnesowe głośniki stereo ze wzmacniaczem. Ultradźwiękowy wyzwala AirTrigger. Konfigurowalne podświetlane logo RGB z tyłu.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Phone 7 512 GB / 16 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROG Phone 7 EU Official White 512GB Storage and 16GB RAM 678 Inches Snapdr | 4 744 zł |
Smartfon ASUS ROG Phone 7 16/512GB 5G 6.78" 165Hz Czarny AI2205-16G512G-BK | 5 900 zł |
Smartfon Asus ROG Phone 7 5G 16/512GB Czarny (AI2205-16G512G-BK-EU) | 4 990 zł |
Asus ROG Phone 7 16/512GB Czarny | 4 738 zł |
Asus Ai2205-16G512G-Bk-Eu Smartfon Czarny 678 " 90AI00H1-M000D0 | 4 738 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości telefonu komórkowego Asus ROG Phone 7 512GB:
- Wtykowy aktywny system chłodzenia AeroActive Cooler 7, płyty grafitowe o powierzchni 160 cm² i elementy Peltiera
- System stereo z subwooferem 38x13 mm (wbudowany w AeroActive Cooler 7) zapewniający dźwięk 2.1
- Częstotliwość próbkowania warstwy dotykowej 720 Hz, szczytowa jasność ekranu do 1500 nitów
- Sprzętowa obsługa ray tracingu
- Dodatkowy boczny port USB C 3.1 z obsługą DisplayPort 1.4
Modyfikacje Asus ROG Phone 7
Ceny na Asus ROG Phone 7 |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Phone 7 256 GB / 12 GB | od 3 961 zł | 2 oferty | ||
Asus ROG Phone 7 512 GB / 16 GB | od 4 738 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →