Karta graficzna ASRock Radeon RX 6700 XT Challenger Pro 12GB (RX6700XT CLP 12G)
Zdjęcia 5 |
ASRock Radeon RX 6700 XT Challenger Pro 12GB 12 GB / 2581 MHz12 GB / 2620 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 6700 XT Challenger Pro 12GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 6700 XT Challenger Pro 12GB | 1 800 zł |
Karta graficzna ASROCK Radeon RX 6700 XT Challenger Pro 12GB RX6700XT CLP | 1 800 zł |
ASRock AMD Radeon RX 6700 XT Challenger Pro Gaming Graphic Card 12GB GDDR6 | 1 796 zł |
Modyfikacje ASRock Radeon RX 6700 XT Challenger Pro 12GB
Ceny na ASRock Radeon RX 6700 XT Challenger Pro 12GB |
---|---|---|---|---|
ASRock Radeon RX 6700 XT Challenger Pro 12GB | od 1 796 zł | 4 oferty | ||
ASRock Radeon RX 6700 XT Challenger Pro 12GB OC | od 3 300 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →