Monitor AOC E1659FWU 15.6 " czarny
Zdjęcia 10 |
AOC E1659FWU 15.6 " czarny
2021 rokprzenośny
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1366x768 (16:9)
Matryca:TN+film, czas reakcji 12 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:500:1
Jasność:220 cd/m²
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC E1659FWU 15.6 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC MONITOR 156" 1366X768 PIXEL NERO E1659FWU | 718 zł |
Monitor AOC E1659FWU 15.6" 1366x768px | 550 zł |
Monitor AOC E1659FWU 15.6" 1366x768px | 550 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →