Obudowa Antec VSK4000E-U3 czarny
Zdjęcia 5 |
Antec VSK4000E-U3 czarny
2022 rok
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:3 szt.
Zewnętrzne wnęki 3,5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:5 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Antec VSK4000E-U3 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa Antec Budget VSK-4000b-U3-U2 L741155 | 274 zł |
Antec New Solution VSK-4000E - Obudowa komputerowa - Minitower - Czarny | 319 zł |
Obudowa Antec VSK4000B-U3/U2 (VSK4000B-U3/U2) | 274 zł |
Obudowa Antec Budget VSK-4000E-U3 VSK4000E-U3 | 512 zł |
Antec VSK 4000B-U3/U2 - Obudowa komputerowa - Miditower | 297 zł |
Obudowa Antec VSK4000E (0-761345-92043-8) | 334 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →