Корпус Antec VSK3000 Elite чорний (0-761345-80000-6)
Відео 2Фото 11 |
Antec VSK3000 Elite чорний
2022 рік
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":4 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Antec VSK3000 Elite чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Antec VSK3000 Elite-U3 Czarny | 321 zł |
Antec Value Solution VSK3000 Elite - Obudowa komputerowa - Minitower - Cza | 234 zł |
Obudowa Antec VSK3000 ELITE (0-761345-80000-6) | 234 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →