Obudowa Antec Torque biały (0-761345-80026-6)
Zdjęcia 12 |
Antec Torque biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Antec Torque biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Antec Torque Midi-Tower biały 0-761345-80026-6 | 2 507 zł |
Antec Torque - mid tower - ATX - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 2 438 zł |
Obudowa Antec Torque (0-761345-80026-6) | 2 440 zł |
Antec Torque Crystal Tower Case Biały 0-761345-80026-6 | 1 915 zł |
Modyfikacje Antec Torque
Ceny na Antec Torque |
---|---|---|---|---|
Antec Torque biały | od 1 915 zł | 4 oferty | ||
Antec Torque czarny | od 1 895 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →