Płyta grzewcza Amica PIDH 6141 PHTSUN 3.0 biały
Zdjęcia 5 |
Amica PIDH 6141 PHTSUN 3.0 biały |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica PIDH 6141 PHTSUN 3.0 biały
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Płyta indukcyjna PIDH6141PHTSUN 3.0 HZAMIYI6141SUN3 | 2 179 zł |
Płyta indukcyjna Amica PIDH6141PHTSUN 3.0 21633 | 1 899 zł |
AMICA PIDH6141PHTSUN 3.0 5906006216337 | 1 849 zł |
Amica Płyta indukcyjna PIDH6141PHTSUN 3.0 110142 | 1 872 zł |
Amica Płyta indukcyjna PIDH6141PHTSUN 3.0 110142 | 2 179 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →